NASZ ZESPÓŁ

Adwokat Rafał Bochniarz

– prowadzi praktykę adwokacką, w ramach której skupia się na sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy oraz prawa handlowego. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze spółek prawa handlowego, instytutów badawczych i organizacji społecznych.

Od kilkunastu lat reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych i mediacyjnych.

Biegle włada językiem angielskim

rafal.bochniarz@bochniarz-partnerzy.pl

tel. 509 896 830


Zadzwoń do mnie na Skype

Adwokat Marta Kowalik

– członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie. Z Kancelarią związana od 2012 r. Od 2016 r. jest partnerem w kancelarii.

Posiada duże doświadczenie zawodowe w zakresie zastępstwa procesowego przed sądami powszechnymi.

Specjalizuję się w sprawach związanych z prawem pracy i ubezpieczeń społecznych, gdzie reprezentuję i doradza klientom w sporach z ZUS i KRUS przed Sądem Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

Zawodowo zajmuje się także obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych polegającą m.in. na sporządzaniu i opiniowaniu umów, przygotowywaniu opinii prawnych oraz dochodzeniu należności na drodze postępowania sądowego i egzekucyjnego.

Posiada bogate doświadczenie w występowaniu jako obrońca i pełnomocnik w sprawach karnych, cywilnych i pracowniczych.

Prywatnie podróżnik amator oraz miłośniczka dobrej kuchni.

Pracuje w języku polskim i angielskim

marta.kowalik@bochniarz-partnerzy.pl

tel. 790 373 733

Adwokat Magdalena Łyjak

– dołączyła do zespołu Kancelarii Adwokackiej Bochniarz i Partnerzy w 2016 roku.

W ramach prowadzonej praktyki zawodowej świadczy profesjonalną obsługę prawną podmiotów gospodarczych jak również osób fizycznych w takich dziedzinach prawa jak prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo pracy, prawo administracyjne, prawo karne.

Adwokat Magdalena Łyjak reprezentuje także klientów indywidualnych w sporach z zakresu prawa bankowego, w tym dotyczących kredytów frankowych.

Zainteresowania to literatura piękna oraz ekonomia.

magdalena.lyjak@bochniarz-partnerzy.pl

tel. 798 072 016

Aplikantka adwokacka Joanna Dziwiszek

– rozpoczęła aplikację przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie w 2018 r pod patronatem adwokata Rafała Bochniarza.
W ramach zdobywanej praktyki zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa rodzinnego oraz prawa pracy; występując przed sądami powszechnymi oraz uczestnicząc w postępowaniach mediacyjnych.

W latach 2012-2019 była uczestnikiem studiów doktoranckich w Katedrze Międzynarodowego i Europejskiego Prawa Prywatnego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.
Aplikantka Joanna Dziwiszek swoje zainteresowania naukowe koncentruje wokół prawa cywilnego, prawa karnego, oraz zagadnień bioetyki.

Biegle włada językiem angielskim.

joanna.dziwiszek@bochniarz-partnerzy.pl